VLP8040T-470M
5S-VLP8040T-470M
VLP8040T-470M
FIXED IND 47UH 1.5A 160 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.5A
Q @ Freq:1.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:160 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.303"" W (8.00mm x 7.70mm)","0.157"" (4.00mm)"