VLP8040T-221M
5S-VLP8040T-221M
VLP8040T-221M
FIXED IND 220UH 600MA 730 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:220|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):600mA
Q @ Freq:600mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:730 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.303"" W (8.00mm x 7.70mm)","0.157"" (4.00mm)"