VLP8040T-1R0N
5S-VLP8040T-1R0N
VLP8040T-1R0N
FIXED IND 1UH 7A 11 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):7A
Q @ Freq:9.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:11 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.303"" W (8.00mm x 7.70mm)","0.157"" (4.00mm)"