VLP8040T-150M
5S-VLP8040T-150M
VLP8040T-150M
FIXED IND 15UH 2.6A 58 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.6A
Q @ Freq:2.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:58 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.303"" W (8.00mm x 7.70mm)","0.157"" (4.00mm)"