VLP6045LT-6R8M
5S-VLP6045LT-6R8M
VLP6045LT-6R8M
FIXED IND 6.8UH 3.3A 57 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.3A
Q @ Freq:3.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:57 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.268"" L x 0.268"" W (6.80mm x 6.80mm)","0.177"" (4.50mm)"