VLP6045LT-330M
5S-VLP6045LT-330M
VLP6045LT-330M
FIXED IND 33UH 1.5A 202 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.5A
Q @ Freq:1.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:202 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.268"" L x 0.268"" W (6.80mm x 6.80mm)","0.177"" (4.50mm)"