VLP6045LT-150M
5S-VLP6045LT-150M
VLP6045LT-150M
FIXED IND 15UH 2.3A 112 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.3A |
| Q @ Freq: | 2.5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 112 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.268"" L x 0.268"" W (6.80mm x 6.80mm)","0.177"" (4.50mm)" |