VLP6045LT-150M
5S-VLP6045LT-150M
VLP6045LT-150M
FIXED IND 15UH 2.3A 112 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.3A
Q @ Freq:2.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:112 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.268"" L x 0.268"" W (6.80mm x 6.80mm)","0.177"" (4.50mm)"