VLP6045LT-100M
5S-VLP6045LT-100M
VLP6045LT-100M
FIXED IND 10UH 3A 72 MOHM SMD
Product Description
Series:VLP
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3A
Q @ Freq:3.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:72 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.268"" L x 0.268"" W (6.80mm x 6.80mm)","0.177"" (4.50mm)"