Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLP5610T-220MR45
VLP5610T-220MR45
5S-VLP5610T-220MR45
VLP5610T-220MR45
FIXED IND 22UH 450MA 960 MOHM
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):450mA
Q @ Freq:500mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:960 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.220"" L x 0.197"" W (5.60mm x 5.00mm)","0.039"" (1.00mm)"