VLP4612T-3R3MR85
5S-VLP4612T-3R3MR85
VLP4612T-3R3MR85
FIXED IND 3.3UH 850MA 260 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 850mA |
| Q @ Freq: | 900mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 260 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.181"" L x 0.118"" W (4.60mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)" |