Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLP4612T-3R3MR85
VLP4612T-3R3MR85
5S-VLP4612T-3R3MR85
VLP4612T-3R3MR85
FIXED IND 3.3UH 850MA 260 MOHM
Product Description
Series:VLP
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):850mA
Q @ Freq:900mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:260 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.181"" L x 0.118"" W (4.60mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"