VLF4014ST-6R8M1R2
5S-VLF4014ST-6R8M1R2
VLF4014ST-6R8M1R2
FIXED IND 6.8UH 1.2A 190 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.2A |
| Q @ Freq: | 1.2A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 190 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.150"" L x 0.142"" W (3.80mm x 3.60mm)","0.055"" (1.40mm)" |