Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF302515MT-3R3M-CA
VLF302515MT-3R3M-CA
5S-VLF302515MT-3R3M-CA
VLF302515MT-3R3M-CA
FIXED IND 3.3UH 2.25A 72 MOHM
Product Description
Series:VLF-M-CA
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.25A
Q @ Freq:1.23A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:72 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.098"" W (3.00mm x 2.50mm)","0.059"" (1.50mm)"