Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF3014AT-4R7MR90
VLF3014AT-4R7MR90
5S-VLF3014AT-4R7MR90
VLF3014AT-4R7MR90
FIXED IND 4.7UH 900MA 200 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):900mA
Q @ Freq:1.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:200 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.110"" L x 0.102"" W (2.80mm x 2.60mm)","0.055"" (1.40mm)"