Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF3012ST-4R7MR91
VLF3012ST-4R7MR91
5S-VLF3012ST-4R7MR91
VLF3012ST-4R7MR91
FIXED IND 4.7UH 910MA 155 MOHM
Product Description
Series:VLF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):910mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:155 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.110"" W (3.00mm x 2.80mm)","0.047"" (1.20mm)"