Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF3012AT-330MR27
VLF3012AT-330MR27
5S-VLF3012AT-330MR27
VLF3012AT-330MR27
FIXED IND 33UH 270MA 1.3 OHM SMD
Product Description
Series:VLF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):270mA
Q @ Freq:270mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.3 Ohm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.110"" L x 0.102"" W (2.80mm x 2.60mm)","0.047"" (1.20mm)"