VLF3012AT-150MR41
5S-VLF3012AT-150MR41
VLF3012AT-150MR41
FIXED IND 15UH 410MA 620 MOHM
Product Description
| Series: | VLF |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 410mA |
| Q @ Freq: | 410mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 620 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.110"" L x 0.102"" W (2.80mm x 2.60mm)","0.047"" (1.20mm)" |