Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF3012AT-150MR41
VLF3012AT-150MR41
5S-VLF3012AT-150MR41
VLF3012AT-150MR41
FIXED IND 15UH 410MA 620 MOHM
Product Description
Series:VLF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):410mA
Q @ Freq:410mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:620 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.110"" L x 0.102"" W (2.80mm x 2.60mm)","0.047"" (1.20mm)"