Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF3010AT-6R8MR61
VLF3010AT-6R8MR61
5S-VLF3010AT-6R8MR61
VLF3010AT-6R8MR61
FIXED IND 6.8UH 610MA 390 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):610mA
Q @ Freq:610mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:390 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.110"" L x 0.102"" W (2.80mm x 2.60mm)","0.039"" (1.00mm)"