Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF3010AT-3R3MR87
VLF3010AT-3R3MR87
5S-VLF3010AT-3R3MR87
VLF3010AT-3R3MR87
FIXED IND 3.3UH 870MA 170 MOHM
Product Description
Series:VLF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):870mA
Q @ Freq:870mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:170 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.110"" L x 0.102"" W (2.80mm x 2.60mm)","0.039"" (1.00mm)"