VLF12060T-470M2R8
5S-VLF12060T-470M2R8
VLF12060T-470M2R8
FIXED IND 47UH 2.8A 71 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.8A |
| Q @ Freq: | 2.8A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 71 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.472"" L x 0.461"" W (12.00mm x 11.70mm)","0.236"" (6.00mm)" |