VLF12060T-150M5R0
5S-VLF12060T-150M5R0
VLF12060T-150M5R0
FIXED IND 15UH 5A 26 MOHM SMD
Product Description
| Series: | VLF |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5A |
| Q @ Freq: | 5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 26 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.472"" L x 0.461"" W (12.00mm x 11.70mm)","0.236"" (6.00mm)" |