Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF12060T-150M5R0
VLF12060T-150M5R0
5S-VLF12060T-150M5R0
VLF12060T-150M5R0
FIXED IND 15UH 5A 26 MOHM SMD
Product Description
Series:VLF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):5A
Q @ Freq:5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:26 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.472"" L x 0.461"" W (12.00mm x 11.70mm)","0.236"" (6.00mm)"