Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF10045T-6R8N5R1
VLF10045T-6R8N5R1
5S-VLF10045T-6R8N5R1
VLF10045T-6R8N5R1
FIXED IND 6.8UH 5.1A 21.4 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):5.1A
Q @ Freq:5.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:21.4 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.382"" W (10.00mm x 9.70mm)","0.177"" (4.50mm)"