VLF10045T-680M1R6
5S-VLF10045T-680M1R6
VLF10045T-680M1R6
FIXED IND 68UH 1.6A 182 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.6A |
| Q @ Freq: | 1.6A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 182 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.382"" W (10.00mm x 9.70mm)","0.177"" (4.50mm)" |