Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF10045T-680M1R6
VLF10045T-680M1R6
5S-VLF10045T-680M1R6
VLF10045T-680M1R6
FIXED IND 68UH 1.6A 182 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:1.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:182 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.382"" W (10.00mm x 9.70mm)","0.177"" (4.50mm)"