Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF10045T-3R3N6R9
VLF10045T-3R3N6R9
5S-VLF10045T-3R3N6R9
VLF10045T-3R3N6R9
FIXED IND 3.3UH 6.9A 11.6 MOHM
Product Description
Series:VLF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):6.9A
Q @ Freq:7.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:11.6 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.382"" W (10.00mm x 9.70mm)","0.177"" (4.50mm)"