Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF10045T-331MR70
VLF10045T-331MR70
5S-VLF10045T-331MR70
VLF10045T-331MR70
FIXED IND 330UH 700MA 829 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:330|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:700mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:829 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.382"" W (10.00mm x 9.70mm)","0.177"" (4.50mm)"