VLF10045T-101M1R3
5S-VLF10045T-101M1R3
VLF10045T-101M1R3
FIXED IND 100UH 1.3A 250 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.3A |
| Q @ Freq: | 1.3A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 250 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.382"" W (10.00mm x 9.70mm)","0.177"" (4.50mm)" |