Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF10045T-101M1R3
VLF10045T-101M1R3
5S-VLF10045T-101M1R3
VLF10045T-101M1R3
FIXED IND 100UH 1.3A 250 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.3A
Q @ Freq:1.3A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:250 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.382"" W (10.00mm x 9.70mm)","0.177"" (4.50mm)"