VLF10040T-680M1R4
5S-VLF10040T-680M1R4
VLF10040T-680M1R4
FIXED IND 68UH 1.4A 178 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.4A |
| Q @ Freq: | 1.4A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 178 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.382"" W (10.00mm x 9.70mm)","0.157"" (4.00mm)" |