Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLF10040T-680M1R4
VLF10040T-680M1R4
5S-VLF10040T-680M1R4
VLF10040T-680M1R4
FIXED IND 68UH 1.4A 178 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.4A
Q @ Freq:1.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:178 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.382"" W (10.00mm x 9.70mm)","0.157"" (4.00mm)"