Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLCF5028T-221MR22-2
VLCF5028T-221MR22-2
5S-VLCF5028T-221MR22-2
VLCF5028T-221MR22-2
FIXED IND 220UH 220MA 1.38 OHM
Type:Ferrite
Inductance:220|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):220mA
Q @ Freq:220mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.38 Ohm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.110"" (2.80mm)"