VLCF5028T-221MR22-2
5S-VLCF5028T-221MR22-2
VLCF5028T-221MR22-2
FIXED IND 220UH 220MA 1.38 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 220mA |
| Q @ Freq: | 220mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.38 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.110"" (2.80mm)" |