VLCF5020T-3R3N1R6
5S-VLCF5020T-3R3N1R6
VLCF5020T-3R3N1R6
FIXED IND 3.3UH 1.6A 83 MOHM SMD
Product Description
| Series: | VLCF |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.6A |
| Q @ Freq: | 1.6A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 83 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.079"" (2.00mm)" |