VLCF4020T-2R2N1R7
5S-VLCF4020T-2R2N1R7
VLCF4020T-2R2N1R7
FIXED IND 2.2UH 1.72A 59 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.72A |
| Q @ Freq: | 1.72A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 59 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.079"" (2.00mm)" |