Fixed InductorsLaird-Signal Integrity Products TYS6045101M-10
TYS6045101M-10
5S-TYS6045101M-10
TYS6045101M-10
FIXED IND 100UH 800MA 433 MOHM
Product Description
| Series: | TYS6045 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 800mA |
| Q @ Freq: | 950mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 433 mOhm |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 4.2MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.185"" (4.70mm)" |