Fixed InductorsLaird-Signal Integrity Products TYS60202R2N-10
TYS60202R2N-10
5S-TYS60202R2N-10
TYS60202R2N-10
FIXED IND 2.2UH 2.75A 28 MOHM
Product Description
| Series: | TYS6020 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 2.75A |
| Q @ Freq: | 3.75A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 28 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 61MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.087"" (2.20mm)" |