Fixed InductorsLaird-Signal Integrity Products TYS5020220M-10
TYS5020220M-10
5S-TYS5020220M-10
TYS5020220M-10
FIXED IND 22UH 1.1A 226 MOHM SMD
Product Description
| Series: | TYS5020 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.1A |
| Q @ Freq: | 1.15A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 226 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 14MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,2020 (5050 Metric),-,"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.079"" (2.00mm)" |