Fixed InductorsLaird-Signal Integrity Products TYS4020101M-10
TYS4020101M-10
5S-TYS4020101M-10
TYS4020101M-10
FIXED IND 100UH 310MA 1.55 OHM
Product Description
| Series: | TYS4020 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 310mA |
| Q @ Freq: | 480mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.55 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 6.3MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.079"" (2.00mm)" |