Fixed InductorsLaird-Signal Integrity Products TYS4012101M-10
TYS4012101M-10
5S-TYS4012101M-10
TYS4012101M-10
FIXED IND 100UH 250MA 2.21 OHM
Product Description
| Series: | TYS4012 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 250mA |
| Q @ Freq: | 250mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.21 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 9.4MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.047"" (1.20mm)" |