TS5022-680M
5S-TS5022-680M
TS5022-680M
FIXED IND 68UH 2A 115 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 115 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 50 @ 100kHz |
| Operating Temperature: | 6.5MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.724"" L x 0.590"" W (18.40mm x 15.00mm)","0.295"" (7.50mm)" |