TS5022-330M
5S-TS5022-330M
TS5022-330M
FIXED IND 33UH 2.8A 60 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.8A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 60 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 55 @ 100kHz |
| Operating Temperature: | 10MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.724"" L x 0.590"" W (18.40mm x 15.00mm)","0.295"" (7.50mm)" |