TS5022-102M
5S-TS5022-102M
TS5022-102M
FIXED IND 1MH 550MA 1.5 OHM SMD
Product Description
| Series: | TS5022 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 1mH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 550mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.5 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 90 @ 100kHz |
| Operating Temperature: | 1.9MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.724"" L x 0.590"" W (18.40mm x 15.00mm)","0.295"" (7.50mm)" |