TS3316-4R7M
5S-TS3316-4R7M
TS3316-4R7M
FIXED IND 4.7UH 2.7A 40 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.7A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 40 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 70 @ 100kHz |
| Operating Temperature: | 50MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.500"" L x 0.394"" W (12.70mm x 10.00mm)","0.205"" (5.20mm)" |