TS3316-330M
5S-TS3316-330M
TS3316-330M
FIXED IND 33UH 1.1A 334 MOHM SMD
Product Description
| Series: | TS3316 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.1A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 334 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 70 @ 100kHz |
| Operating Temperature: | 15MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.500"" L x 0.394"" W (12.70mm x 10.00mm)","0.205"" (5.20mm)" |