TS3316-2R2M
5S-TS3316-2R2M
TS3316-2R2M
FIXED IND 2.2UH 3.8A 27 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.8A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 27 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 70 @ 100kHz |
| Operating Temperature: | 90MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.500"" L x 0.394"" W (12.70mm x 10.00mm)","0.205"" (5.20mm)" |