TS3316-100M
5S-TS3316-100M
TS3316-100M
FIXED IND 10UH 1.5A 65 MOHM SMD
Product Description
| Series: | TS3316 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.5A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 65 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 60 @ 100kHz |
| Operating Temperature: | 28MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.500"" L x 0.394"" W (12.70mm x 10.00mm)","0.205"" (5.20mm)" |