TS1608-4R7M
5S-TS1608-4R7M
TS1608-4R7M
FIXED IND 4.7UH 1.4A 60 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.4A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 60 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 40 @ 200kHz |
| Operating Temperature: | 105MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.260"" L x 0.175"" W (6.60mm x 4.45mm)","0.115"" (2.92mm)" |